• Biuro: ul. Skłodowskiej-Curie 26, 90-571 Łódź

INWESTYCJA PLANOWANA

Gdyńska 41

Lokalizację budynku wybraliśmy bardzo starannie myśląc o tych, którzy cenią sobie zarówno bliskość centrum miasta, jak i możliwość odpoczynku w cichej, zielonej okolicy. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku przy Hipotecznej, bliskość Parku Julianowskiego, liczne placówki edukacyjne i medyczne, oraz rozbudowana infrastruktura usługowa, zapewnią komfort i wygodę mieszkania. Doskonałą komunikację z każdą częścią miasta gwarantują przebiegające nieopodal główne arterie miasta- al. Włókniarzy, ul. Zgierska, oraz ul. Limanowskiego.

Obiekt składa się z sześciu kondygnacji, na których zaprojektowano 23 mieszkania 2 i 3-pokojowe o metrażu od 39 do 66 m2. Wszystkie mieszkania charakteryzują jasne, przestronne wnętrza i duże balkony. Dodatkowo możliwość dostosowania projektu architektury wnętrz do potrzeb mieszkańców już na etapie budowy, pozwoli zaoszczędzić cenny czas i pieniądze przyszłych właścicieli. Na poziomie -1 znajdzie się podziemny garaż z windą. Miejsca postojowe zlokalizowane będą też na zewnątrz budynku. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany. Atrakcyjny wygląd budynku gwarantuje zastosowanie nowoczesnych standardów budowy z wykorzystaniem materiałów wykończeniowych wysokiej klasy.

Maxbud gwarantuje Państwu pewność transakcji- wszystkie inwestycje realizujemy ze środków własnych, co świadczy o stabilności i płynności finansowej firmy- oraz o bezpieczeństwie klienta.

Gdyńska 41

Zobacz interaktywne plany mieszkań

Jesteś zainteresowany ?
Masz pytania ?

Plan inwestycji

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM I

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • 42 630-12-30

  • 501-01-01-80

  • 519-517-387