• Biuro: ul. Skłodowskiej-Curie 26, 90-571 Łódź

INWESTYCJA W SPRZEDAŻY
Apartamenty i nowe mieszkania deweloperskie

Dom na Krańcowej

Lokalizacja naszej najnowszej inwestycji jest wręcz wymarzona - ul. Krańcowa jest cicha, spokojna i zielona. Zlokalizowana jest ona na osiedlu Złotno w Łodzi. Dobra komunikacja z centrum miasta, a zarazem bliskość terenów zielonych, lasu na Brusie oraz terenów rekreacyjnych sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania dla kilkuosobowej rodziny.

Nasz najnowszy projekt to niezależny dom jednorodzinny, który charakteryzuje się wyjątkową architekturą, solidnym wykończeniem oraz jest racjonalnie zaprojektowany pod względem energetycznym oraz powierzchniowym.

Powierzchnia domu to 160,31 mkw z garażem na działce o powierzchni 323 mkw. Zatem jest to wymarzony nowy dom dla rodziny, która ceni sobie wygodę, przestronne wnętrza, a zarazem kompaktowy teren do zagospodarowania oraz  utrzymania w porządku.

Na parterze znajduje się przestronna i otwarta strefa dzienna z częściowo wydzieloną kuchnią, która stwarza komfortowe centrum życia rodzinnego. Narożny taras bezpośrednio przylegający do jadalni pozwala stworzyć idealne warunki do letniego relaksu.

Na piętrze znajdują się 3 sypialnie, w tym: jedna z łazienką oraz jedna z garderobą. Dodatkowo na piętrze znajduje się łazienka oraz niezależna garderoba.

Jest to projekt skierowany do amatorów ciekawych rozwiązań architektonicznych, którzy cenią sobie wygodę oraz ciszę z dala od zgiełku miasta.

Nowe domy projektujemy tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Mamy świadomość, że rynek pierwotny powinien wyróżniać się najwyższym poziomem świadczonych usług, dlatego naszym najistotniejszym priorytetem jest satysfakcja oraz komfort życia przyszłych mieszkańców nowych domów w Łodzi.

Dom na Krańcowej

Zobacz interaktywne plany mieszkań

Jesteś zainteresowany ?
Masz pytania ?

Plan inwestycji

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM I

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • 42 630-12-30

  • 501-01-01-80

  • 519-517-387

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00