• Biuro: ul. Skłodowskiej-Curie 26, 90-571 Łódź

INWESTYCJA W SPRZEDAŻY
Apartamenty i nowe mieszkania deweloperskie

Skłodowskiej-Curie 26

Luksusowy apartamentowiec o efektownej, przyciągającej uwagę architekturze jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą mieszkać w komfortowych warunkach, ciesząc się jednocześnie nowatorskimi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Nowe mieszkania deweloperskie to doskonałe apartamenty dla wymagających osób, ceniących sobie nie tylko wysokie standardy oraz walory estetyczne, ale również funkcjonalność.
Nasz budynek ma od IV do VII kondygnacji, wygodną komunikację między poszczególnymi poziomami zapewni winda. Nieruchomość składa się z 25 apartamentów o powierzchniach od 53 mkw. do 131 mkw. jak również 3 lokali usługowych umieszczonych w parterze budynku. Nasi Klienci znajdą tu wygodne, dwu i trzypokojowe nowe mieszkania. Dla osób o nieco większych potrzebach metrażowych zaprojektowaliśmy 2 luksusowe apartamenty w układzie dwustrefowym dwupoziomowy o powierzchni 121 mkw oraz jednopoziomowy o powierzchni 131 mkw. Obydwa usytuowane są na dwie strony świata, północna i południową. W obu zastosowano na fragmentach przeszklenia wielkoformatowe, dzięki czemu apartamenty
wyróżnia efekt przestrzenności i otwartości pomieszczeń. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nowe mieszkania deweloperskie momentalnie stały się miejscem, w którym można spędzić całe życie.
Lokatorzy nowych mieszkań będą mieli do dyspozycji parking wielostanowiskowy w przyziemiu i podziemiu oraz wewnętrzny zielony dziedziniec usytuowany nad powierzchnią garaży. Z jego części zostały wydzielone ogródki przypisane poszczególnym mieszkaniom na 1 piętrze. Nasze nowe mieszkania deweloperskie zostały zaprojektowane w sposób zapewniający możliwie najwyższy komfort życia.

Skłodowskiej-Curie 26

Zobacz interaktywne plany mieszkań

Jesteś zainteresowany ?
Masz pytania ?

Plan inwestycji

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM I

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • 42 630-12-30

  • 501-01-01-80

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00