• Biuro: ul. Skłodowskiej-Curie 26, 90-571 Łódź

Maxbud Development Lindner Sp. J.

Firma Maxbud Development istnieje od 1986 roku, a od 1996 działa na łódzkim rynku deweloperskim. Specjalizujemy się w budowie mieszkań i apartamentów, które zaspokajają oczekiwania klientów o różnorodnych potrzebach.

Nasze inwestycje znajdują się w atrakcyjnych miejscach Łodzi, zaprojektowane i wykonane są ze szczególną starannością, tak aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy kompleks jest ogrodzony i zagospodarowany, co zapewnia bezpieczeństwo lokatorów. Na terenie znajdują się także garaże, a niektóre mieszkania na parterze posiadają własne ogródki.

Dodatkowo jesteśmy elastyczni - realizujemy indywidualne potrzeby klientów. Każdy kupujący na odpowiednim etapie budowy może wprowadzić zmiany w projekcie wybranego mieszkania.

Bardzo ważne są dla nas terminowa realizacja inwestycji jak i wysoka jakość wykonania, dlatego współpracujemy z wykonawcami i dostawcami, których znamy od lat i wiemy, że są solidni oraz godni zaufania.

Dbamy o to by mieszkania zbudowane przez Maxbud Development były doskonałej jakości, komfortowe oraz dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nasz produkt mieszkaniowy jest przyjazny i funkcjonalny dla lokatora, a nasze ceny nie odbiegają od cen rynkowych.

Nasi klienci mogą być pewni, że ich pieniądze zostały dobrze zainwestowane.

Inwestycje w sprzedaży

Łódź

Skłodowskiej-Curie 26

Ten nowoczesny budynek o efektownej, przyciągającej uwagę architekturze jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą mieszkać w komfortowych warunkach, ciesząc się jednocześnie nowatorskimi i funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Dowiedź się więcej
Łódź

Domy na Brzoskwniowej

Jest to oferta dla każdego, kto pragnie zamieszkać we własnym domu z ogrodem, w prestiżowej, spokojnej i zielonej dzielnicy. Takie warunki zapewnia starannie przez nas wybrana lokalizacja na obrzeżach łódzkiego Radogoszcza.

Dowiedź się więcej
Łódź

Nowa inwestycja

wkrótce w sprzedaży.

Jesteś zainteresowany ?
Masz pytania ?

Inwestycje zrealizowane

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM I

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI