• Biuro: ul. Skłodowskiej-Curie 26, 90-571 Łódź

Holding Maxbud Development Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Maxbud Development istnieje od 1986 roku, a od 1996 działa na łódzkim rynku deweloperskim. Specjalizujemy się w budowie mieszkań i apartamentów, które zaspokajają oczekiwania klientów o różnorodnych potrzebach.

Nasze inwestycje znajdują się w atrakcyjnych miejscach Łodzi, zaprojektowane i wykonane są ze szczególną starannością, tak aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy kompleks jest ogrodzony i zagospodarowany, co zapewnia bezpieczeństwo lokatorów. Na terenie znajdują się także garaże, a niektóre mieszkania na parterze posiadają własne ogródki.

Dodatkowo jesteśmy elastyczni - realizujemy indywidualne potrzeby klientów. Każdy kupujący na odpowiednim etapie budowy może wprowadzić zmiany w projekcie wybranego mieszkania.

Bardzo ważne są dla nas terminowa realizacja inwestycji jak i wysoka jakość wykonania, dlatego współpracujemy z wykonawcami i dostawcami, których znamy od lat i wiemy, że są solidni oraz godni zaufania.

Dbamy o to by mieszkania zbudowane przez Maxbud Development były doskonałej jakości, komfortowe oraz dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nasz produkt mieszkaniowy jest przyjazny i funkcjonalny dla lokatora, a nasze ceny nie odbiegają od cen rynkowych.

Nasi klienci mogą być pewni, że ich pieniądze zostały dobrze zainwestowane.

Inwestycje w sprzedaży

Łódź

Inwestycja Sierakowskiego 73

Nasza najnowsza inwestycja przy ulicy Sierakowskiego 73 jest zaplanowana z myślą o tych, którzy szukają mieszkań w kameralnym .. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku przy Hipotecznej, Parku Julianowskiego, oraz liczne placówki ..

Dowiedź się więcej
Łódź

Nowa Inwestycja już wkrótce

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom staramy się dość dostarczać nowe inwestycje, spełniające wszelkie oczekiwania oraz niezwykłe pod kątem architektury czy wykończenia. Zapraaszamy wkrótce. Maxbud Development

Dowiedź się więcej

Jesteś zainteresowany ?
Masz pytania ?

Inwestycje zrealizowane

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM I

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Administratorem Twoich danych osobowych jest Holding Maxbud Development Polska Spółka z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Łodzi. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora zawartych jest w klauzuli informacyjnej. Wysyłając zapytanie poprzez ten formularz kontaktowy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00